Doprava zdarma na Slovensko pri nákupe nad 49 EUR.
Neohodnotené

Svadobný príbor s gravírovaním pre 1 osobu (PR13)

Príborová sada pre ženícha a nevestu. Vychutnajte si prvé spoločné manželské jedlo štýlovo. Príbor bude neskôr ako pekná spomienka na Váš veľký deň.

vyberte balenie
Možnosti doručenia
Skladom (1 sada)
Kód: PR13/1
Značka: Doria
€18,90
Kategória: Príbor s gravírovaním
Záruka: 24 měsíců
Hmotnosť: 0.165 kg
PR13 1
Gravírovanie

Príborová sada pre ženícha a nevestu. Vychutnajte si prvé spoločné manželské jedlo štýlovo. Príbor bude neskôr ako pekná spomienka na Váš veľký deň.
Na príbor gravírujeme meno nevesty, ženícha a dátum svadby.


  • Sada obsahuje: 1x polievkovú lyžicu (19,5 cm), 1x vidličku (19,5 cm), 1x príborový nôž (21 cm), 1x kávovú/čajovú lyžičku (13,5 cm) 
  • Materiál: chrómová oceľ (Berndorf)
  • Darčekové balenie: nie je súčasťou sady príborov. v prípade záujmu si môžete pri produkte vybrať darčekové balenie za poplatok

Aký font používame pri gravírovaní textu?

Štandardne používame ozdobný font Monotype Corsiva. Tento font je vhodný pre popis malými aj veľkými písmenami.

Ako objednať produkt s gravírovaním?
Pri gravírovaní je potrebné zvoliť platbu platobnou kartou cez platobnú bránu alebo platbu prevodom. Gravírované produkty neposielame na dobierku, nakoľko je to zákazková výroba podľa požiadavky zákazníka. Výrobu a dodanie produktu s gravírovaním realizujeme do 2-4 pracovných dní po uhradení objednávky (pripísaní platby na náš účet).

Ako správne vyplniť a zadať text na gravírovanie?
Vami zadané texty nijako neupravujeme, čo sa týka pravopisu. Text rozdeľujeme podľa veľkosti daného produktu. Nemôžeme teda garantovať, že bude text rozdelený presne podľa Vášho zadania. Zadaný text si prosím dôkladne skontrolujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: