Doprava zdarma na Slovensko pri nákupe nad 49 EUR.

ČAKÁ VÁS STUŽKOVÁ SLÁVNOSŤ?

My Vám poradíme ako správne zvoliť doplnky!

Obdobie stužkových slávností už je v plnom prúde. V tomto období medzi najdôležitejšie úlohy budúcich maturantiek patrí výber šiat a vhodných doplnkov. V tento deň by malo byť všetko dokonalé. Preto sme si pre Vás pripravili ponuku spoločenských šperkov, kde nájdete množstvo krásnych a kvalitných šperkov z chirurgickej ocele. Pripravte sa spolu s nami na svoj veľký deň. Poradíme Vám, ako správne zvoliť šperky k Vášmu outfitu.

 

Výber doplnkov

Pri výbere správnych doplnkov je dôležité pozerať najmä na Váš tip šiat a na to, aký máte výstrih na šatách. Pri väčšom výstrihu a rozpustených vlasoch je lepšie zvoliť na krk výraznejší náhrdelník. Naopak pri šatách bez výstrihu alebo šatách so zdobeným dekoltom je lepšie náhrdelník vynechať. Šperky treba doladiť aj k tomu, aký máte účes. Niekedy stačia len náušnice alebo len náhrdelník. Ak máte lodičkový výstrih a vlasy vyčesané dohora, zvoľte výrazné visiace náušnice. Ak sa rozhodnete kombinovať rôzne šperky, dbajte na to, aby boli aspoň približne rovnaké. Nesnažte sa vziať si na seba doplnkov čo najviac.

 

 

Chcete vyniknúť? S našimi šperkami sa Vám to určite podarí!

Z našej ponuky spoločenských šperkov si vyberie naozaj každý. Nájdete v nej elegantné náušnice, retiazky, náramky, sety šperkov, prstienky a iné produkty v rôznych farbách. Všetky šperky u nás sú z chirurgickej ocele, čo znamená, že sú vhodné aj pre alergikov. Nepremeškajte našu zľavu, kde všetky spoločenské šperky teraz nájdete so zľavou 25%. Táto zľava platí do konca decembra na ktorýkoľvek produkt v kategórii spoločenských šperkov. Pripravte sa spolu s nami na svoj veľký deň.

 

Prejdite na ponuku