Doprava zdarma na Slovensko pri nákupe nad 49 EUR.

ŠPERK AKO DARČEK PRE KAŽDÚ ŽENU: AKO VYBRAŤ TEN SPRÁVNY?

Ak budete žene načúvať a rešpektovať jej osobnosť, výber takéhoto darčeka bude nielenže jednoduchý, ale je tu aj vysoká pravdepodobnosť, že sa trafíte do čierneho. Ako vybrať správny šperk pre vaše milované a nešliapnuť vedľa?

 


 

 

Sledujte tón pleti a šatník

Možno si myslíte, že odtieň pleti nehrá úlohu, odborníci však tvrdia opak. Podľa tohto pravidla sa viete rozhodnúť, či siahnete po zlatej alebo striebornej farbe. Pri chladnom odtieni pleti voľte striebro alebo biele zlato a naopak pri teplom tóne pleti vyberte zlaté šperky v žltej alebo ružovej farbe. 

Šatník ženy a celkový štýl obliekania vypovedá nielen o osobnosti, ale aj o charaktere. Keďže šperky sú považované za módne doplnky, tie by mali hrať s každým kúskom, ktorý má žena v šatníku. Ak v obliekaní prevažujú neutrálne farby a jednoduché kúsky, výber šperku tomu treba prispôsobiť. V tomto prípade odporúčame jemné náhrdelníky alebo jednoduché strieborné náušnice. Ak je naopak šatník plný farieb a výstredných kúskov, nemusíte sa báť zohľadniť tento fakt pri kúpe šperku. Farebné dizajny a rôzne tvary šperkov môžu ľahko zapasovať k neobvyklému a nápadnému oblečeniu. 

Dobré je všímať si tiež to, aký typ šperkov obdarovaná najčastejšie nosí. Pokiaľ sú to drobné náušnice a jemné prstene, darček by mal byť decentný. Ak sa naopak rada zdobí a šperky často strieda, nebojte sa vyskúšať farebné drahokamy. Vybrať si môžete podľa obľúbenej farby, alebo podľa kameňov znamení zverokruhu. Keď aj napriek tomu stále váhate, poobzerajte sa po perlách, ktoré sú nielen elegantné, ale aj nadčasové a vhodné pre akúkoľvek príležitosť. 

 

 

Výber správneho darčeka pre ženu môže byť ťažká úloha, avšak nie nemožná. Každý darček má potešiť a zároveň prekvapiť. Nechajte si čas pri výbere správneho šperku a dajte si poradiť od odborníkov. Prajeme veľa zdaru a šťastnú ruku pri hľadaní dokonalého šperku pre dokonalú ženu.